Czy szukasz pokoju dla swojej rodziny i swojej przyszłej emerytury? Chcesz poświęcić się coraz bardziej swojemu projektowi cieszenia się życiem z gwarantowanym dochodem? Chcesz znaleźć kilka, ale dobrych opcji inwestycyjnych?

W każdym razie, jeśli twoim celem jest zapewnienie stabilnej i bezproblemowej przyszłości, inwestycje powinny być częścią twojej rutyny. W końcu inwestowanie jest jednym z czynników odróżniających osoby z edukacją finansową od osób, które nie mogą zaplanować swoich finansów.

W tym celu, niezależnie od scenariusza i sytuacji ekonomicznej, najważniejszą zasadą jest dywersyfikacja. Konieczne jest posiadanie strategii na rzecz zysków, a drugiej na zmniejszenie ryzyka. Jest to trasa zalecana przez firmę Homeboat.

Czy można zacząć inwestować za niewielkie pieniądze?

Nawet zanim zapytasz, odpowiedź brzmi: tak! Można zacząć inwestować za niewielkie pieniądze, zwłaszcza w Homeboats. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby zrozumieć, jak i dlaczego.

Na początek, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to ustawić swoje cele. Za każdą dokonaną inwestycję pomyśl dokładnie, co chcesz osiągnąć. Czy skomponować rezerwę awaryjną, zaplanować podróż, dokonać zakupu, czy nawet przejść na emeryturę. Wiedząc dokładnie, co chcesz, pomożesz wybrać właściwą inwestycję.

Dlaczego warto zainwestować w The Homeboat Company?

Po ustaleniu celów inwestycyjnych następnym krokiem jest wybór opcji, które najlepiej pasują do Twoich zainteresowań. Wybierając inwestycję w The Homeboat Company, będziesz wiedział z wyprzedzeniem, jakie będą Twoje przyszłe zwroty, co nie zdarza się w przypadku produktów o zmiennym dochodzie.

Ponadto, kiedy nabywasz u nas aktywa morskie, będziesz wykorzystywał swoje pieniądze w innowacyjnym i odpowiedzialnym modelu biznesowym wraz ze środowiskiem. Ale to nie koniec! Najlepszą rzeczą w inwestowaniu w firmę Homeboat jest to, że będziesz mógł cieszyć się swoją inwestycją, podczas gdy twoje pieniądze będą działać dla Ciebie.

Zgadza się! Stając się inwestorem w The Homeboat Company, otrzymujesz wysoki miesięczny stały dochód i nadal możesz cieszyć się 15 dniami w roku, nie płacąc nic w żadnej z naszych wiosek rozsianych po całym Morzu Śródziemnym.

alcaidesa-marina-gibraltar-la-line

Jakie są różnice między firmą Homeboat a kolejną inwestycją?

Oprócz możliwości korzystania z zainwestowanego kapitału, wielką zaletą inwestowania w The Homeboat Company jest wysoka stopa zwrotu w porównaniu do ryzyka. Inwestowanie w rynek turystyki w Homeboats może zapewnić większą rentowność niż inwestowanie w akcje o znacznie niższej zmienności.

Z drugiej strony, minimalna rentowność oferowana przez The Homeboat Company może osiągnąć podwójną rentowność wynajmu apartamentów turystycznych, a początkowa inwestycja wejścia jest znacznie niższa. Ponadto jesteś wolny od kosztów utrzymania i wakatów.

Zobacz porównanie poniżej, aby lepiej zrozumieć niektóre modele inwestycyjne:

Jaka jest rentowność oferowana przez firmę Homeboat?

Sprawdź nasze modele inwestycyjne:

 

Model 1 – Jednostka inwestycyjna

Mała łódź mieszkalna (3×6,1 m) na 3 osoby
Inwestycja: 40 000 EUR
Miesięczny dochód: 300,00 EUR
Roczny zwrot z inwestycji: 9%

 

Duża łódź mieszkalna (3 x 8 m) za 6 osób
Inwestycja: 50 000 EUR
Miesięczny dochód: € 400,00
Roczny zwrot z inwestycji: 9,6%

Model 2 – Inwestycja w wiosce

5 Lokalny dom (3 x 8 m) dla 6 osób
Inwestycja: 240 000 EUR
Miesięczny dochód: 3 000 EUR
Roczny zwrot z inwestycji: 15%

10 Domowe łodzie (3 x 8 m) dla 6 osób
Inwestycja: 480 000 EUR
Miesięczny dochód: 6500,00 €
Roczny zwrot z inwestycji: 16,25%

Opłata za instalację w wiosce: 35 000 EUR

Bezpiecznie inwestować w firmę Homeboat?

Firma Homeboat to firma, która ceni maksymalną przejrzystość i odpowiedzialność wobec swoich klientów i inwestorów. Inwestując z nami masz gwarancję inwestowania w sektor turystyczny, zwłaszcza we Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, krajach o najwyższym wskaźniku wzrostu turystyki w Europie.

Według Eurostar ponad 37% łóżek dla turystów nierezydentów w Europie znajduje się we Włoszech i Hiszpanii.

Wśród mieszkańców Europy ponad 62% uczestniczy w rynku turystycznym, wykonując jedną lub więcej podróży rocznych. Wśród najczęściej wyszukiwanych miejsc w krajach południowych.

Według UNWTO tempo wzrostu turystyki w Europie w 2018 r. Wyniosło 6% w stosunku do roku poprzedniego, rośnie w szybkim tempie i będzie rosło w nadchodzących latach.

Poszukiwanie nowych doświadczeń turystycznych, krótkoterminowych podróżnych i ekoturystyki dało coraz więcej miejsca tradycyjnym środkom.

Inwestuj z nami

Teraz, gdy wiesz więcej o korzyściach płynących z The Homeboat Company i korzyściach płynących z inwestowania w budowanie solidnego i rosnącego kapitału, przemyśl swoje cele i skontaktuj się z nami, aby zacząć.

Nie zapominaj, że bardzo często obawiasz się utraty pieniędzy, ale pozwolenie na zastosowanie w banku sprawia, że ​​masz bardzo małe dochody w porównaniu z innymi możliwościami.

Możesz także finansować swoją łódź i nadal zarabiać pieniądze. Zapytaj nas, jak!