The Homeboat Company  w ostatnich tygodnich zakotwiczyło swoje modele ,,Woody’’ w Portugalii, swoją drogę rozpoczęły w Marina d’Albufeira, następnie udały się do Lizbony.

Albufeira to jedno z najbardziej tętniących życiem, kolorowych i energetycznych miast turystycznych na południowym wybrzeżu Portugalii. Dzięki doskonałemu klimatowi istnieje 20 różnych rodzajów plaż, z których można odpocząć i cieszyć się Morzem Atlantyckim.

W Algarve (południowy region Portugalii), w pobliżu wybrzeża, znajduje się wspaniałe miejsce, które oferuje białe domy z arabskim akcentem, imponujące klify i ruiny starożytnych fortec, które oferują nowoczesne udogodnienia z fascynującym akcentem historycznym.  (TripAdvisor)

Modele Woody w Mar Atlantico.

Nasze łodzie Woody strategicznie położone w Albufeira, pozwalają użytkownikowi odkrywać i odkrywać różne obszary Algarve.

Woody’, odpowiednie dla maksymalnie 6 osób to modele niezwykle nowoczesne cechujące się w szególności wygodą oraz gwarantującym wyjątkowe i przyjemne wrażenia pełnym wyposażeniem.

Domki co istotne znajdują sie w strategicznych do przemieszania i zwiedzania okolicy miejscach.

Zarezerwuj teraz

Możesz zarezerwować “Woody” lub go kupić. Chcesz wiedzieć więcej o inwestycjach?


Odkryj charakterystykę The Homeboat Company, jej modele i zalety inwestowania, dowiedz się jak budować solidne i rosnące bogactwo. Pomyśl o swoich celach i skontaktuj się z nami by móc rozpocząć realizować swój plan!

Możesz również sfinansować swoją łódź domową i nadal zarabiać pieniądze. Zapytaj nas jak!

Zainwestuj w The Homeboat Company