NASZ BLOG

Bądź na bieżąco z naszymi treściami i wskazówkami dotyczącymi podróży i przeżyć związanych z wodą
Dojeżdżamy do Albufeiry

Dojeżdżamy do Albufeiry

The Homeboat Company  w ostatnich tygodnich zakotwiczyło swoje modele ,,Woody’’ w Portugalii, swoją drogę rozpoczęły w Marina d’Albufeira, następnie udały się do Lizbony. Albufeira to jedno z najbardziej tętniących życiem, kolorowych i energetycznych miast...

Czy cierpisz na Nomophobię, Fomo, Jomo lub Foji?

Czy cierpisz na Nomophobię, Fomo, Jomo lub Foji?

Uformujcie niektórych ludzi, a to może obejmować was, te słowa są całkowicie nieznane, ale nawet one są prawdopodobnie obecne w waszym życiu. Prawie nie będziesz profilem osoby, który nie pasuje do żadnego z tych przypadków. Każdy przeszedł lub przechodzi przez...

Potrzebujesz cyfrowego detoxu? Zrób nasz test!

Potrzebujesz cyfrowego detoxu? Zrób nasz test!

W czasach, gdy widzimy znaczenie technologii i jej pozytywnego wpływu na nasze życie, bardzo ważne jest również posiadanie zdolności do rozłączania się. Czy jesteś odurzony cyfrowo i technologicznie? Stworzyliśmy ten post, aby dowiedzieć się, czy twój umysł potrzebuje...

O NAS

The Homeboat Company jest młodą i innowacyjną firmą, która łączy nowatorskie zakwaterowanie oraz alternatywne inwestycje. 

Zmieniliśmy koncepcję turystyki i zakwaterowania, proponując innowacyjne, opłacalne i odpowiedzialne rozwiązanie dla środowiska i ludzi.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu łodzi na Morzu Śródziemnym? Jeśli odpowiedź brzmi tak, możemy Ci pomóc! 

NASZ CEL

Zbliżyć się do natury i przyczynić się do dobrego samopoczucia ludzi, oferując im nowe doznania w kontakcie z wodą.

Poprzez nasze wioski Homeboat Villages, rozproszone w różnych marinach Morza Śródziemnego, staramy się zjednoczyć ludzi z naturą, oferując im nowy styl życia i alternatywne zakwaterowanie.

NASZA WIZJA

Proponujemy nowe rozwiązania mieszkaniowe zapewniające zrównoważone przestrzenie na wodzie, oferujemy nową koncepcję branży turystycznej.

Naszym celem jest w szczególności pomoc ludziom w oderwaniu się od stresu technologii i życia w mieście poprzez zapewnienie detoksykującego środowiska i unikalnego doświadczenia życia nad wodą.