Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub Marocco jesteś w najlepszych miejscach, aby odwiedzić Gibraltar.

Z tych miejsc można znaleźć bezpośrednie połączenia lotnicze.

Należy pamiętać, że jest to lotnisko Gibraltar.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w przypadku lotów bezpośrednich można cieszyć się czasem znacznie dłużej i łatwo zdecydować się na wyjazd bez większego planowania.

Możesz przerwać rutynę i spotkać się z niezwykłym miejscem, nawet w weekend lub wakacje.

Firmy lotnicze i lotniska, na których można sprawdzić dostępność lotów, targi lub rezerwacje to:

  • British Airways – Londyn Heathrow Airport
  • Easyjet – Londyn Gatwick lub Bristol
  • Airport Royal Air Maroc – Tangier Airport

Ważne jest również, aby wiedzieć, że można przyjechać na lotnisko w Maladze, zaledwie 126 km drogi od Gibraltaru. Większość firm lotniczych przybywa na to lotnisko, ale stracisz więcej czasu, zanim dotrzesz na Skałę.

Możesz łatwo wynająć samochód na lotnisku i udać się z Malagi na Gibraltar i jest około 1 godziny i pół odległości, a będzie kosztować około 12-20 euro.

Innym sposobem jest autobus. Autobus można znaleźć tylko raz dziennie przez cały dzień, ale dojazd zajmuje ponad 2 godziny i kosztuje 17-23 euro lub 2 razy dziennie i nieco drożej, 30-40 euro.

Najtańszym sposobem jest aplikacja blablacar, czyli sposób na połączenie kierowców z pustymi miejscami dla osób podróżujących w ten sam sposób.  

Aby uzyskać ROAD

Jeśli jesteś w Hiszpanii, powinieneś mieć Gibraltar na liście miejsc docelowych.

Oczywiście musisz sprawdzić, czy potrzebujesz wizy Gibraltarskiej i czy masz ważny paszport do przekroczenia granicy otwarty 24 godziny, siedem dni w tygodniu i bez żadnych opłat.

Jeśli jedziesz do Gibraltaru z Hiszpanii, jedź autostradą N340 lub A7 (Cadiz – Malaga) i skręć w Junction 119 w N351, która prowadzi do La Linea, granicznego miasta pomiędzy Hiszpanią a Gibraltarem.

Inną dobrą opcją na duże odległości jest również

Pamiętaj, że zawsze lepiej jest jeździć w ciągu dnia i cieszyć się widokiem.

Możesz również wybrać tutaj najtańszy sposób, jakim jest aplikacja blablacar, wykorzystywany także na duże odległości oraz sposób łączenia kierowców z pustymi miejscami dla osób podróżujących w ten sam sposób.

Aby zdobyć SEA

Gibraltar rozwija się na wiele sposobów w ostatnich latach, a sektor finansowy, turystyka i sektor żeglugowy przyczyniają się do tego kierunku.

To nie jest wiadomość, która jest atrakcyjnym miejscem i wszystko jest łatwe z portu, zaledwie 5 minut od lotniska i nowoczesnych usług.

Gibraltar jest bramą do Morza Śródziemnego i jest idealnym miejscem na rejsy i jachty, co sprawia, że ​​łatwo jest znaleźć rejs w wolnym czasie.

Aby być bardziej bezpośrednim, są codzienne połączenia z London Gatwick, London Heathrow, London Luton i Manchester w Wielkiej Brytanii. 

Niektóre rejsy, które zatrzymują się w porcie Gibraltar to rejsy TUI Cruises, MSC Crociere, Travel Dymanics International, Costa, Royal Caribbean, P&O, Windstar Cruises i wiele innych.

Teraz pomożemy Ci znaleźć najlepszy sposób na przybycie na Gibraltar, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zarezerwować pobyt w łodzi domowej.

Zaledwie 15 minut pieszo od lotniska docierasz do prywatnej łodzi na przystani i spędzasz spokojne i relaksujące dni w wodzie, pozostawiając po sobie cały stres, nerwowość i niepokój.

#homeboatexperience #thehomeboatcompany #travelexperience

Send this to a friend